kuchař/ka

Pracovní místo ( kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt po telefonické domluvě nebo e-mailem.
Vyučení v oboru nebo možnost zaučení.
Nástup možný ihned.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocní kuchaři Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonickém objednání, nejlépe formou sms. Požadujeme znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, předchozí praxe v hostinském provozu vítána. Čínský jazyk vítán. Volné místo pomocní kuchaři ...
K & Y INTERNATIONAL TRADE s.r.o. Brno, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři - výdej jídel POŽADAVKY: vyučení v oboru + praxe (nebo dlouhá praxe v kuchyni), zdravotní průkaz a prohlídka od závodního lékaře NABÍZÍME: stravenky v hodnotě 105 Kč, zajímavou práci v dobrém kolektivu, pracovní oblečení a obuv KONTAKT: telefonicky, ...
Ing. Josef Polák Moravská Třebová, Inzerováno před 2 dny

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Vyučen nebo zaučen případně s rekvalifikačním kurzem, příprava celodenní stravy v ústavním zařízení, zkušenosti se školním nebo závodním stravováním výhodou, střídavě služby o víkendu, pracovní doba - 1x začátek v 6.00 hod., druhý týden v 8.30, ...
Emin zámek, příspěvková organizace Šanov, Inzerováno před 2 dny