MONTÁŽNÍ DĚLNÍK STROJŮ A ZAŔÍZENÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍK STROJŮ A ZAŔÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce:
- zpracovávání jednoduchých náčrtků k doplnění zadaného technologického postupu
- rozměřování a orýsování materiálů
- ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním, řezání závitů
- strojní obrábění součástí soustružením, frézováním, broušením apod.
- sestavování částí strojů a strojních zařízení spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním
- sestavování výrobních, energetických a dopravních a dalších strojů včetně programově řízených strojů, linek a zařízení
- provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
- ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, strojů, zařízení a dalších pomůcek.
Požadavky:
-znalost čtení výkresové dokumentace
- praxe ve strojírenské firmě výhodou
- manuální zručnost, samostatnost
Nabízíme:
- naše zkušenosti
- férové finanční ohodnocení
- příjemný kolektiv
- pružná pracovní doba
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky
Volné místo montážní dělník strojů a zaŕízení pro lokalitu Liberec.