sociální pracovník

  • Moravec

Pracovní místo ( sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme dosažené vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.,§ 110 Zákona o sociálních službách, v platném znění, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz typu B, schopnost samostatného a odpovědného rozhdování, organizační schopnosti, schopnost řídit kolektiv, dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, práce na PC na dobré uživatelské úrovni (Word, Excel, internet), kladný vztah k seniorům. Orientace v problematice poskytování sociálních služeb, znalost individuálního plánování s uživatelem služby a praxe s cílovou skupinou výhodou. Nabízíme zajímavou práci v rozvíjející se organizaci, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na regeneraci (masáže, bazén, saunu atd.), 5 týdnů dovolené, podpora v dalším vzdělávání v oboru, příjemný a přátelský kolektiv, korektní jednání.
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte do 11.3.2018 na výše uvedené kontakty.
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Moravec.