Sociální pracovník pro projekt podporující komunitní práci

  • Jeseník

Pracovní místo ( Sociální pracovník pro projekt podporující komunitní práci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Pracovník bude součástí týmu odborných pracovníků organizace, kteří zodpovídají za podporu komunity osob s duševním onemocněním a jejich blízkých v regionu Jesenicka. Součástí práce je práce s veřejností, destigmatizační akce, spolupráce s pracovníky v přímé péči i se vztahovými sítěmi klientů.

Očekáváme: selský rozum, ochotu pracovat, schopnost a ochotu komunikovat, schopnost nebát se zodpovědnosti za své kompetence, vstřícnost a pozitivní přístup k cílové skupině a lidem obecně.
Nabízíme: pracovní poměr s úvazkem 1,0 (po dohodě i částečný) na dobu určitou s předpokladem dalšího prodloužení

Výhodou pro uchazeče je předchozí zkušenost s osobami s duševním onemocněním, zkušenost s organizováním akcí, řidičský průkaz sk. B.

Nabídky vč. strukturovaného životopisu zasílejte prosím emailem na adresu lidi@zahrada2000.cz, vybraní zájemci budou emailem pozváni k osobnímu či skype pohovoru
Volné místo sociální pracovník pro projekt podporující komunitní práci pro lokalitu Jeseník.