TRANACO, s.r.o.

Pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
Praxe min. 1 rok v samoobslužné prodejně.
Znalost vietnamského jazyka a německého jazyka výhodou.
Směna může být i v sobotu a v neděli dle požadavku zaměstnavatele.
Velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, zodpovědnost a trestní bezúhonnost.
První kontakt: Životopisy zasílekte na e-mail:tranaco@seznam.cz
Volné místo pokladní pro lokalitu Dolní Poustevna.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: TRANACO, s.r.o.
Ulice: 84
Město: Dolní Poustevna
PSČ: 407 82

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hang Tranová
E-mail: tranaco@seznam.cz
Telefon: +420 773 685 568

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TRANACO, s.r.o.