S.T.I. CZ s. r. o.

Pomocná obsluha CNC, Obsluha CNC

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov
Vyučení ve strojírenském oboru výhodou. Čtení technických výkresů výhodou.
Po zaučení navýšení mzdy. Pro zájemce s praxí v oboru nástupní mzda dohodou. Pomocník obsluhy CNC je pozice vhodná pro muže i ženy.
5 dnů volna navíc, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, roční odměny
Zasílat životopis na e - mail recepce@sticz.cz
Z : 13.2.2018 A : 18.4.2018 A : 8.6.2018 A : 6.9.2018
Volné místo pomocná obsluha cnc, obsluha cnc pro lokalitu Krnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná obsluha CNC, Obsluha CNC

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: S.T.I. CZ s. r. o.
Ulice: Červený dvůr 1129
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pracovník recepce
E-mail: recepce@sticz.cz
Telefon: +420 554 684 011

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: S.T.I. CZ s. r. o.