ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP zkrácený (20 hod. týdně) na dobu určitou od 1. 3. 2018 do 28. 2. 2019 s možností prodloužení
- Náplň práce: správa personální agendy organizace (mj. připravuje výběrová řízení, zajišťuje nástupní dokumenty pracovníků), spolupracuje s vedoucími služeb a mzdovou účetní v oblasti péče o zaměstnance a plnění zákonných povinností zaměstnavatele (zařizuje školení řidičů, vstupní zdravotní prohlídky, vyřizuje potvrzení o nemocenských apod.), zajišťuje administrativní podporu organizace (evidence majetku organizace, třídění pošty, komunikace s úřady a dodavateli, spolupráce s projektovým manažerem organizace na přípravě projektových žádostí), pracuje s interní databází organizace, zajišťuje běžný provoz kanceláře (přijímání návštěv, doplňování kancelářských potřeb apod.)
- Požadujeme: výborné organizační schopnost, pečlivost, samostatnost, profesionální vystupování a přátelské jednání, schopnost výborné komunikace slovem i písmem, dobrou uživatelskou znalost MS Office, práce s internetem
- Nabízíme: k dispozici pracovní notebook, telefon
- V případě zájmu své životopisy zasílejte do 28. 2. 2018 na e-mail: matouskova.aufori@gmail.com
Volné místo administrativní pracovník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.