Compass Group Czech Republic s.r.o. Pomocný/á kuchař/ka

Pomocný/á kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
z: 9.2.2018; a: 29.10.2018; náplň práce: zaměstnanec provádí výrobu náročnějších specialit teplé a studené kuchyně, dodržuje zásady kolegiálních vztahů, provádí řádné převzetí dodaných pokrmů a zboží dle dodacích listů, dodržuje řádnou expedici; požadavky:zodpovědnost za kvalitu vyrobených pokrmů, za dodrýžování norem a výrobních postupů, za výrobu pokrmů pro speciální příležitosti; pracovní doba: PO - NE 6:00 - 18:00 hodin nebo 18:00 - 6:00 hodin - 12-ti hdinový pracovní úvazek - dlouhý/krátký týden; v případě zájmu kontaktujte p. Žurovcovou
Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Frenštát pod Radhoštěm.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný/á kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Compass Group Czech Republic s.r.o.
Ulice: Kopanská 1713
Město: Frenštát pod Radhoštěm
PSČ: 744 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renáta Žurovcová
E-mail: renata.zurovcova@compass-group.cz
Telefon: +420 731 438 067

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Compass Group Czech Republic, s.r.o.