sociální pracovník/ice

  • Tábor

Pracovní místo ( sociální pracovník/ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní pozice se týkají služeb sociální rehabilitace, sociálně terapeutická dílna a chráněné bydlení.
Ve všech případech se jedná o náročnou, individuální a dlouhodobou práci s klienty. Stojíme o člověka, který bude při práci s klienty s duševním onemocněním schopen uplatňovat například tyto dovednosti: mapování psychosociální situace; rozhovor zaměřený na obnovení či posílení jeho sociálních kompetencí; tvorbu rehabilitačního plánu; trénink sociálních dovedností (praktické zručnosti, komunikační schopnosti atd.); spolupráce s prostředím klienta (rodina, instituce atd.). Součástí práce je účast na supervizích a povinné vzdělávání.
Požadujeme: Vzdělání: min. VOŠ v oboru sociální práce (kvalifikace sociálního pracovníka dle zák. č. 108/2006 Sb. §109 a §110)
Praxe: alespoň 2 roky, výhodou je praxe v přímé práci s uživateli sociálních služeb s duševním onemocněním.
Osobnostní předpoklady: samostatnost, se schopností pracovat týmově a nést vysokou psychickou zátěž, dobré organizační schopnosti. Samozřejmostí je komunikativnost s příjemným vystupování a vztahem k lidem s duševním onemocněním.
Dále požadujeme: časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci, základní znalost práce na PC, ŘP sk. B - aktivní řidič, kontakt e-mailem
Volné místo sociální pracovník/ice pro lokalitu Tábor.