KUCHAŘ/KA - VEDOUCÍ SMĚNY

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA - VEDOUCÍ SMĚNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Neveselý Jan, tel.: 353363150, e-mail: jan.nevesely@royalregent.cz

4* Hotel Royal Regent v centru KV přijme kuchaře/kuchařku na pozici vedoucí směny.
Požadujeme:
- výuční list a praxe se znalostí přípravy teplých a studených pokrmů ve výrobě
- znalost zásad HACCP a hygienických předpisů
- zodpovědnost, schopnost samostatného rozhodování a flexibilitu
- profesionální přístup, pracovitost a týmový duch
- příjemné vystupování, komunikativnost
- zájem o nové trendy v gastronomii, kreativní přístup a znalosti jazyků jsou vítané

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v příjemném kolektivu
- finanční jistota stabilní společnosti - pravidelná mzda
- atraktivní benefity - prémiový řád, stravování zdarma, příspěvek na dovolenou, po dohodě možnost parkování, kulturní akce zdarma a další
- profesní odborná školení pro osobní rozvoj

Garantovaný mzdový růst v závislosti na pracovním nasazení.

Pracovní doba 8:00 - 20:00 v režimu krátký dlouhý týden
Volné místo kuchař/ka - vedoucí směny pro lokalitu Karlovy Vary.