SPRÁVCE/-KYNĚ SÍTĚ - JUNIOR

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SPRÁVCE/-KYNĚ SÍTĚ - JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: péče o dostupnost koncové sítě, řešení výpadku spojů, diagnostika a telefonická pomoc koncovým uživatelům
- Požadujeme: základní přehled v oboru bezdrátových sítí, znalost platformy Mikrotik (pokročilejší znalosti doučíme), základní dovednosti s nastavováním managovatelných switchů, řidičksý průkaz skupiny B
- Nabízíme: práci v mladém kolektivu, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, půlroční odměnu 12 000 Kč, příspěvek na zdravotní a penzijní připojištění, mobilní telefon, notebook
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Wolf Tomáš, e-mail: manager@sten.cz, tel.: 777 140 061
Volné místo správce/-kyně sítě - junior pro lokalitu Hradec Králové.