Casta a.s.

LEŠENÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
Spolehlivost, zodpovědnost,
časová flexibilita,
zájem o práci,
nabídka stabilního zaměstnání s možností profesního růstu,
řidičské oprávnění B výhodou, nikoliv podmínkou.
Možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme:
Stravné, příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce, individuální ohodnocení.
Kontakt: p. Stanislav Jareš tel. 737 268 908, email: kariera@castapisek.cz.
Volné místo lešenář pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LEŠENÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Casta a.s.
Ulice: Pražská 467
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Dolejšová
E-mail: dolejsova@castapisek.cz
Telefon: +420 737 268 961

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Casta a.s.