Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Hotel a Restaurant VIA IRONIA, Javornického č.p. 30, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
POŽADUJEME:
- vyučení v oboru
- praxe výhodou
NABÍZÍME:
- práce v prestižním zařízení
- pro uchazeče z větších vzdáleností možnost ubytování
KONTAKT: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Kuchař/ka Pracovní poměr na dobu neurčitou. Místo výkonu práce: Bowling Blansko První kontakt telefonicky na čísle: 702 024 342 nebo na mail: info@bowlingblansko.cz Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Blansko.
Zámecká sýpka Blansko, s. r. o. Blansko, Inzerováno včera

Kuchař/ka Pracovní poměr na dobu neurčitou. Místo výkonu práce: Zámecká Sýpka Blansko. První kontakt telefonicky na čísle: 702 024 342 nebo na mail: info@sypkablansko.cz Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Blansko.
Zámecká sýpka Blansko, s. r. o. Blansko, Inzerováno včera

KUCHAŘ/-KA KUCHAŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: teoretickou a praktickou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně - Znalost čínského jazyka výhodou - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (po - pá mezi 14. - 18. ...
ZLATÝ MOTÝL s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit