Seřizovač - obsluha CNC obráběcího centra

  • Všeruby

Pracovní místo ( Seřizovač - obsluha CNC obráběcího centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce - Všeruby 362
kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Náplň práce a požadavky:
Programování 3 osého obráběcího stroje, uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office), technické myšlení a prostorová představivost, znalost programování CNC strojů v programu Heidenhain (praxe - výhodou), znalost práce s výkresovou dokumentací, organizační schopnosti, vysoká zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně, zázemí úspěšné společnosti a moderní pracovní prostředí
Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení v závislosti na vykonané práci, příspěvek na stravování a dojíždění, navýšení dovolené dle doby trvání pracovního poměru, možnost jazykového vzdělávání, příspěvek na životní pojištění 1500,- Kč/měsíčně po roce zaměstnání,
Volné místo seřizovač - obsluha cnc obráběcího centra pro lokalitu Všeruby.