Administrativní pracovník/pracovnice

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

O společnosti AWEC NORTH s.r.o.
Jsme rychle rostoucí společnost, našim předmětem podnikání je velkosériová výroba hliníkových komponentů pro automotive.
Pracovní náplň:
-Běžné administrativní a kancelářské činnosti.
-Evidence, nebo archivace dokumentů, práce s PC, komunikace s personálním informačním systémem, komunikace s IT oddělením, uvádění hostů a návštěv na recepci. Přebírání pošty, zásilek aj.
-Vyřizování drobných pochůzek služebním automobilem.
Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, ochota učit se novým věcem
- PC - MS Office, Outlook, pokročilá znalost Excelu
- Základní znalost AJ
- RJ, UKR, NJ - výhodou
- Plynulá komunikace v ČJ - slovem i písmem
- Reprezentativní vystupování, výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti
- Řidičský průkaz sk. B
Pozice je vhodná i pro cizince a absolventy
Nabízíme:
-Služební telefon, služební notebook, příspěvek na dojiždění, měsíční nebo roční finanční bonusy, stravenky, pohyblivá složka mzdy, večírky, moderní prostředí, přátelský kolektiv, možnost karierního růstu a vzdělávání se.
Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti AWEC NORTH s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu.
První kontakt emailem!
Volné místo administrativní pracovník/pracovnice pro lokalitu Stráž pod Ralskem.