Marrakesh International s.r.o.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Odeslat

Pracovní náplň
kontakt předem telefonický pondělí 14.00 do 16.00
s ohledem na zaměření hotelu a klientelu ze zahraničí je nutná jakzyková vybavenost A.J. F.J. a výhodou znalost Marockého jazyka
Volné místo recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Telemarketing
Pozici nabízí: Marrakesh International s.r.o.
Ulice: Biskupská 1139
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. KRISTÝNA ZELMAT
Telefon: +420 734 373 425

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Marrakesh International s.r.o.