Pokladní/ dozor

Pracovní místo ( Pokladní/ dozor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pokladní/ dozor - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Základní znalost AJ, výhodou je NJ. Vhodné i pro OZP. Čistý výpis z trestního rejstříku podmínkou. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup duben 2018, 25 dnů ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Montér kabelových telekomunikačních sítí Můžeš o sobě říci, že jsi manuálně zručný a technika je Tvá silná stránka? Výborně, zřejmě hledáme právě Tebe! Umíš montovat, instalovat, ukládat a pokládat kabely, vrtat, šroubovat, kopat, zvládáš zemní práce i třeba ovládat lopatu a vůbec, umíš si ...
LuckyNet s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

Elektromontér Elektromontér - vzdělání vyučení, možno i absolvent. Místo výkonu práce: Dle zakázek, celá ČR s možností setrvání na místě více dnů (ubytování hrazeno, příspěvek na stravu), víkendy doma. Ostatní požadavky: S výhodou je §5 a §6 Vyhlášky č. 50/1978 ...
VA ELEKTRONIK S.R.O. Český Krumlov, Inzerováno před 4 dny

POKLADNÍ Náplň práce:komunikace se zákazníky, příjem hotovosti a platebních karet Nabízíme: osobní ohodnocení, stabilní příjem Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně Volné místo pokladní pro lokalitu České Budějovice.
Relanta s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 4 dny