Pokladní/ dozor

Pracovní místo ( Pokladní/ dozor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pokladní/ dozor - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Základní znalost AJ, výhodou je NJ. Vhodné i pro OZP. Čistý výpis z trestního rejstříku podmínkou. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup duben 2018, 25 dnů ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Prodavačka/pokladní Pro naši firemní restauraci ve Vimperku přijmeme zaměstnance na pozici prodavačka/pokladní. Náplň práce: markování jídel, doplňová zboží, péče o restauraci. Požadujeme: Příjemné vystupování, základní znalost práce na PC Nabízíme: HPP, firemní ...
ARAMARK, s.r.o. Vimperk, Inzerováno před 3 dny

Účetní / Mzdová účetní Náplň práce: zpracování mezd pro cca 170 zaměstnanců, vedení mzdové agendy vč. komunikace s úřady, účtování pokladních dokladů, kontrola DPH u vystavených faktur Požadujeme: vzdělání ekonomického směru, praxe na obdobné pozici výhodou, očekáváme ...
SINOP CB a.s. Litvínovice, Inzerováno před 4 dny

pokladní Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, úv. 29,5 hod/týdně - smíšená mzda 11 000 - 13 000,- Kč dle plnění - info Reitspiesová - 725 853 352 - praxe a zkušenosti vítány. Volné místo pokladní pro lokalitu Staňkov.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Staňkov, Inzerováno před 4 dny