EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.

Kontrolor/ka kvality

Odeslat

Pracovní náplň
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: prace@exactsystems.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte PRÁCE BRNO

CO VÁS U NÁS ČEKÁ?
- pomocné práce v elektrovýrobě spojené s kontrolou kvality
- pracuje se v tempu, taktu
- třísměnný provoz R/O/N
- nástup IHNED

CO VÁM NABÍZÍME?
- mzdu 150 Kč/ hod.+ příplatky
- stabilní zaměstnání
- pravidelné vzdělávání v rámci ŠKOLY KVALITY
- možnost kariérního růstu

Místo výkonu práce: externí pracovníci- pracoviště Brno- Slatina
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kontrolor/ka kvality

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.
Ulice: Tuřanka 1387
Město: Brno
PSČ: 627 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Katarína Beniačová
E-mail: Ing. Katarína Beniačová
Telefon: +420 739 001 566

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.