ML TUNING, spol. s r.o.

MISTR VÝROBY

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- vedení kolektivu lidí
- průběžná kontrola výrobků a výroby
Požadujeme:
- výuční list nebo maturita
- praxe ve strojírenském oboru
- manuální zručnost
Nabízíme:
- práce v jednosměnném provozu
- práce na HPP
- možnost stravování v závodní jídelně s příspěvkem na obědy
- důchodové připojištění
- nástup možný ihned
- mzda v závislosti na praxi 26.000 - 28.000,- Kč
Zaslat životopis e-mailem.
Volné místo mistr výroby pro lokalitu Jablonné v Podještědí.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MISTR VÝROBY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ML TUNING, spol. s r.o.
Ulice: Tovární 102
Město: Jablonné v Podještědí
PSČ: 471 25

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Nikola Ševců
E-mail: Nikola Ševců

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ML TUNING, spol. s r.o.