JAPO GROUP s.r.o.

montážní dělník

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Havlíčkova 1598/63, 680 01 Boskovice.
Náplň práce: instalace zabezpečovacích, kamerových a protipožárních systémů.
Požadavky: spolehlivost, flexibilita, zodpovědný přístup, ŘP sk. B.
Zaměstnanecké výhody: finanční bonusy, školení, neustálý přísun znalostí.
První kontakt mailem nebo telefonicky.
Volné místo montážní dělník pro lokalitu Boskovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 08. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: montážní dělník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: JAPO GROUP s.r.o.
Ulice: Havlíčkova 1598
Město: Boskovice
PSČ: 680 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lukáš Paděra
E-mail: padera@japo.sk
Telefon: +420 721 978 491

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JAPO GROUP s.r.o.