Číšník/servírka

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Plzeň

Znalost indické, nepálské kuchyně, praxe minimálně 1 rok
Po zapracování možnost vaření v kuchyni.
Znalost anglického jazyka výhodou, hindština - základy, nutnost naučit se český jazyk.

Zaměstnanecké výhody: nabízíme ubytování.
Kontaktní osoba: Santosh Rayamajhi, tel.: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšník , servírka Místo výkonu práce: HOTEL, CAFÉ RESTAURANT MERICA - nám. Republiky 670, 348 02 Bor u Tachova možnost ubytování praxe v oboru, znalost NJ nebo AJ, zam. výhody: každý den teplé jídlo, kafe Volné místo číšník , servírka pro lokalitu Bor.
Exo - one, s.r.o. Bor, Inzerováno včera

servírka/ číšník místo výkonu práce Pobřežní č.p. 299 (River) 347 01 Tachov 1 více info po tel. Praxe v oboru vítána! Volné místo servírka/ číšník pro lokalitu Tachov.
GOBIUS s.r.o. Tachov, Inzerováno včera

Číšník, servírka Číšník, servírka - vzdělání nižší střední odborné i vyšší, vhodné i pro absolventy. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Mzda 16.280,-- - 20.000,-- Kč hrubého. Nástup ihned. Požadujeme: ...
Zlatý anděl s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno včera