Rayamajhi Consulting s.r.o.

Číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Plzeň

Znalost indické, nepálské kuchyně, praxe minimálně 1 rok
Po zapracování možnost vaření v kuchyni.
Znalost anglického jazyka výhodou, hindština - základy, nutnost naučit se český jazyk.

Zaměstnanecké výhody: nabízíme ubytování.
Kontaktní osoba: Santosh Rayamajhi, tel.: 777 834 497 (Po - Pá 14:00 - 18:00), e-mail: indickarestauraceganesh@gmail.com
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Rayamajhi Consulting s.r.o.
Ulice: Máchova 1221
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Rayamajhi Santosh
E-mail: indickarestauraceganesh@gmail.com
Telefon: +420 777 834 497

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Rayamajhi Consulting s.r.o.