ASISTENT/-KA MARKETINGU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA MARKETINGU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do společnosti Gebas atelier architects s.r.o. hledáme kolegyni na pozici asistentka marketingu

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: příprava podkladů k fakturaci, péče o chod kanceláře, péče o zákazníky, zajištění stáží a péče o stážisty v rámci ČR a v rámci Evropy, firemní administrativa, příprava podkladů v rámci personalistiky, PR, správa sociálních sítí a webu, vyřizování pochůzek
- Požadujeme: SŠ vzdělání ukončené maturitou, praxe na obdobné pozici vítána, znalost práce s PC, zodpovědnost, samostatnost a pro-aktivita v řešení problémů, anglický jazyk na komunikativní úrovni, ŘP skupiny B, trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
- Nabízíme: kvalifikovanou práci v příjemném pracovním kolektivu, motivující ohodnocení úměrné výkonu, systém odměn, stabilní zázemí prosperující společnosti, služební mobilní telefon
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: eliska.gebas@gebasatelier.cz
Volné místo asistent/-ka marketingu pro lokalitu Hradec Králové.