ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.

ŘIDIČI AUTOBUSŮ

Odeslat

Pracovní náplň
ŘIDIČI AUTOBUSŮ - místo výkonu práce: Česká republika - adresa provozovny Masarykova 549, 268 01 Hořovice. Upřesňující informace: nástup možný ihned, směnnost: turnusové služby/dělené směny, uhrazení nákladů na rozšíření řidičského průkazu sk. D. Požadavky: bezúhonnost a slušné vystupování. Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 20.000 Kč náleží zaměstnanci, který vlastní ŘP sk. D a platný profesní průkaz, 15.000 Kč náleží zaměstnanci, který má platný ŘP sk. D a zaměstnavatel mu uhradí profesní průkaz, 10.000 Kč pokud zaměstnavatel hradí rozšíření ŘP ze sk. C na D a profesní průkaz. Benefity: výrazně zlevněné jízdné i pro rodinné příslušníky, ošatné a příspěvek na praní, možnost sebevzdělávání a další benefity, příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném 1 roce. Kontakt: tel., životopisy zasílejte e-mailem.
Volné místo řidiči autobusů pro lokalitu Hořovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČI AUTOBUSŮ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Ulice: Masarykova 549
Město: Hořovice
PSČ: 268 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mihulková Jana, Kotvová Františka
E-mail: personalni.beroun@arriva.cz
Telefon: +420 311 653 713/311 653 717

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.