ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.

ŘIDIČI AUTOBUSŮ

Odeslat

Pracovní náplň
ŘIDIČI AUTOBUSŮ - Místo výkonu práce: Hořovice a okolí. Upřesňující informace: nástup možný ihned, směnnost: 1 směna, turnusové služby, uhrazení nákladů na rozšíření řidičského průkazu sk. D, možnost pracovní smlouvy na DPČ. Požadavky: bezúhonnost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek 10.000 kč při nástupu s ŘP sk. D nebo úhrada ŘP sk. D, zvýhodněný tarif volání, příspěvek na stravování, příspěvek na očkování a vitamíny, ošatné a příspěvek na praní, příspěvek na dovolenou a Vánoce, příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném 1 roce. Kontakt: osobně, telefonicky, e-mailem.
Volné místo řidiči autobusů pro lokalitu Hořovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČI AUTOBUSŮ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Ulice: Masarykova 549
Město: Hořovice
PSČ: 268 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mihulková Jana, Kotvová Františka
E-mail: personalni.beroun@arriva.cz
Telefon: +420 311 653 713/311 653 717

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.