Crea Vision s.r.o.

Kreativní grafik - junior

Odeslat

Pracovní náplň
Web design, tvorba interaktivních fir. prezentací, zpracování propag. materiálů, corporate identity, tisková příprava, graf. cítění a smysl pro detail, kreativní myšlení, schopnost samostatné práce, pečlivost a zodpovědnost, znalost balíčku Adobe, znalost 3D tvorby a animace výhodou, flex. prac. doba, kontakt telefon nebo životopis na e-mail.
Volné místo kreativní grafik - junior pro lokalitu Uherské Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kreativní grafik - junior

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Crea Vision s.r.o.
Ulice: Tyršovo náměstí 440
Město: Uherské Hradiště
PSČ: 686 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Langer
E-mail: Mgr. Tomáš Langer
Telefon: +420 774 555 667

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Crea Vision s.r.o.