Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Telefonní operátor/ka

Pracovní místo ( Telefonní operátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- pracovní smlouva na 4 nebo na 6 hodin
Požadujeme: výborné komunikační vlastnosti, uživatelská znalsot PC, internet, Word, Excel
- osobní ohodnocení dle výkonnosti
Kontakt: telefonicky 8:00-16:00, životopisy zasílejte e-mailem
Volné místo telefonní operátor/ka pro lokalitu Mělník.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

Controlling professional with Bulgarian or Russian COMPANY OVERVIEW Operating in over 30 countries across 4 continents, this company is a global leader in the oil and gas industry. Due to this company’s strong commitment to people, both customers and employees, this company has been highly ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

PAYABLES/RECEIVABLES/GL Accountants needed - up to 55 000CZK/m Do you like numbers, working with data, and analysis? Do you have a financial educational background or experience? You react to vocabulary such as ACCOUNTS PAYABLES, RECEIVABLES, PAYMENTS, CASH APPLICATION, COLLECTION or INVOICING? Then you found ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

ZAJÍMAVÁ PRÁCE VE VÝROBĚ LÉKŮ, mzda 28 000 Kč/měs. Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti FARMACIE! Právě hledáme ZKUŠENÉ OPERÁTORY/KY VÝROBY do společnosti, která léky vyvíjí, produkuje i prodává. Pracovat budete ve stabilním týmu, který kapsle i tablety přímo vyrábí! Přihlaste se ihned a přijďte ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit