Stolní Voda s.r.o.

Telefonní operátor/ka

Odeslat

Pracovní náplň
- pracovní smlouva na 4 nebo na 6 hodin
Požadujeme: výborné komunikační vlastnosti, uživatelská znalsot PC, internet, Word, Excel
- osobní ohodnocení dle výkonnosti
Kontakt: telefonicky 8:00-16:00, životopisy zasílejte e-mailem
Volné místo telefonní operátor/ka pro lokalitu Mělník.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Telefonní operátor/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: Stolní Voda s.r.o.
Ulice: Blatecká 3344
Město: Mělník
PSČ: 276 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ludmila Mráziková
E-mail: Ludmila Mráziková
Telefon: +420 313 114 059

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Stolní Voda s.r.o.