Mgr. Zdena Šírová

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ + POKOJSKÁ

Odeslat

Pracovní náplň
samostatnost, zručnost, perfektní přístup k práci i k hostům, kontakt na posledního zaměstnavatele

možnost ubytování a stravování

kontakt: každé pondělí od 8.00 do 10.00 hod.
Volné místo pomocná síla do kuchyně + pokojská pro lokalitu Benecko.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 05. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ + POKOJSKÁ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Mgr. Zdena Šírová
Ulice: 18
Město: Benecko
PSČ: 514 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šír
E-mail: pensionvilla@pensionvilla.cz
Telefon: +420 602 473 442

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mgr. Zdena Šírová