Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Laborant/ka technické laboratoře

Pracovní místo ( Laborant/ka technické laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání chemického směru
- Znalost práce s PC (MS Office)
- Zkušenost s prácí v laboratoři (chemické látky)
- ochotu učit se novým věcem, pečlivost, odpovědnost, svědomitost
Náplň práce:
- Tvorba a řízení podnikové dokumentace
- Kontrola plynulého provozu na povrchových ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pracovník vývojové laboratoře Náplň práce a požadavky: práce na vývoji nových výrobků a inovace stávajícího portfolia, vyhledávání nových příležitostí a trendů v oblasti čisticích a mycích prostředků. Požadujeme: vzdělání v oboru chemie (organika / anorganika / analytika), ...
Zenit,spol.s r.o. Čáslav, Inzerováno včera

pomocná/ý laborant/ka praxe výhodou; základní laboratorní schopnosti Volné místo pomocná/ý laborant/ka pro lokalitu Třeboň.
Bohemia Regent spol. s r.o. Třeboň, Inzerováno před 2 dny

Zdravotní laborant/ka Požadujeme: dokončený obor zdravotní laborant (SŠ, VOŠ, VŠ), samostatnost, pečlivost, zájem o obor, zdravotní způsobilost, bezúhonnost. Nabízíme: možnost dalšího profesního růstu, zaměstnanecké benefity, nástup možný dle domluvy. Písemné žádosti ...
Psychiatrická nemocnice Jihlava Jihlava, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit