ZDAR, a.s.

mechanik nákladních automobilů - provozovna Žďár nad Sázavou

Odeslat

Pracovní náplň
Oprava nákladních automobilů a autobusů, řidičské oprávnění sk. B.C,E,D,T výhodou ale není podmínkou, komunikativnost, slušné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost
Penzijní připojištění, firemní telefony, slevy na tankování, příspěvky na pobyty dětí, slevy na dovolenou zakoupenou na cestovní kanceláři společnosti ZDAR, jízdné autobusy zdarma, slevy na jízdné pro rodinné příslušníky a jiné výhody
První kontaklt emailem nebo telefonicky 8:00-15:00
Volné místo mechanik nákladních automobilů - provozovna žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: mechanik nákladních automobilů - provozovna Žďár nad Sázavou

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: ZDAR, a.s.
Ulice: Jihlavská 759
Město: Žďár nad Sázavou
PSČ: 591 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Šárka Pečinková
E-mail: prace@zdar.cz
Telefon: +420 734 393 939,566 696 174

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZDAR, a.s.