SPECIALISTA/-TKA PRO VZDĚLÁVÁNÍ, MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ

  • Jičín

Pracovní místo ( SPECIALISTA/-TKA PRO VZDĚLÁVÁNÍ, MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ONJC a.s. oddělení personalistiky a mezd, vyhlašuje výběrové řízení na pozici
Referent vzdělávání/mzdová účetní
Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte do 21.2.2018 na personální
oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín, nebo
email personal@nemjc.cz, popř. volejte na tel. č. 493 582 222.
Náplň práce:
- zajištění agendy spojené s prohlubováním kvalifikace lékařů, farmaceutů i nelékařského
personálu,
- zajištění smluv s akreditovanými pracovišti, objednání a úhrada kurzu, stáže, semináře apod., jejich evidence,
- zajištění administrativní agendy spojené s účastí zdravotnických pracovníků na jednorázových školeních a seminářích,
- kontrola rozpočtu na vzdělávání,
- lékařská knihovna,
- zpracování kompletní mzdové agendy u přidělených oddělení.
Nabízíme:
- zajímavou a pestrou pracovní náplň,
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- plný nebo částečný úvazek dle dohody,
- týden dovolené navíc,
- dotované stravování,
- benefitní karty s hodnotou až 2.000,-/rok,
- příspěvek na důchodové nebo životní pojištění až 600,- Kč/měs.,
- možnost mimořádných odměn.
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání,
- znalost systému vzdělávání ve zdravotnictví výhodou,
- uživatelská znalost práce s PC, MS Office,
- znalost problematiky mzdového účetnictví.
Volné místo specialista/-tka pro vzdělávání, mzdový/-á účetní pro lokalitu Jičín.