Prodejce/skladník v úseku elektrických přístrojů a svítidel

  • Kladno

Pracovní místo ( Prodejce/skladník v úseku elektrických přístrojů a svítidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: výdej a příprava materiálu ve skladu (velkoobchod elektromateriálu), komunikace se zákazníky, přímý prodej na prodejně, objednávky.

Požadujeme: znalosti a orientace v oboru elektro, vyučení v oboru elektro výhodou, čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B, práce na PC.

Výhody: obor elektro, zkušenost práce s manipulační technikou.

Nabízíme: pravidelnou pracovní dobu (7-15.30 hod ranní), práce v menším kolektivu, v příjemném prostředí, stravenky, 3 dny zdravotního volna.
Volné místo prodejce/skladník v úseku elektrických přístrojů a svítidel pro lokalitu Kladno.