ALUTECH Systems s.r.o.

Administrátor/ka - trénink (školení zaměstnanců pro zahraniční firemní vztahy)

Odeslat

Pracovní náplň
VŠ vzdělání (právo, ekonomika), znalost práce s PC (pokročilá znalost MS Excel, znalost programu Corel, InDesign, Business Intelligence), dobrá znalost běloruského a ruského jazyka, komunikativně AJ nebo NJ, praxe na podobné pozici min. 4 roky (výborná znalost trhu Ruska a Běloruska), velmi dobré znalosti obchodního práva Rusko a Bělorusko (celní odbavení, daně).
Školení zaměstnanců:
Obchodní právo Rusko a Bělorusko (celní odbavení a daně), předávání informací zákazníkům, příprava a vyhodnocování marketingových akcí, koordinace souvisejících činností (prodej, marketing, administrativa, komunikace s odd. nákupu, prodeje, marketing, výroba v zahraničí, vyhodnocování prodejů, návrhy a zpracování bonusů, analýza a práce s daty v inf. systému, komunikace s klientelou (Rusko a Bělorusko) v administrativní a finanční oblasti, příprava podkladů pro další zpracování (Report, Budget, Business Plan, apod.), účtování zahraničních přijatých faktur.
Kontakt: e-mailem.
Volné místo administrátor/ka - trénink (školení zaměstnanců pro zahraniční firemní vztahy) pro lokalitu Úherce.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Administrátor/ka - trénink (školení zaměstnanců pro zahraniční firemní vztahy)

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: ALUTECH Systems s.r.o.
Ulice: Logistická 165
Město: Úherce
PSČ: 330 23

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt e-mailem:
E-mail: Kontakt e-mailem:

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALUTECH Systems s.r.o.