INSPEKTOR - PRÁVNÍK Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Liberci

  • Liberec

Pracovní místo ( INSPEKTOR - PRÁVNÍK Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Liberci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Specializované úkoly související s kontrolou rozhodovací činnosti katastrálních úřadů a vedení katastru nemovitostí, rozhodovací činnosti ZKI včetně zpracování rozhodnutí ZKI a spoluúčasti na tvorbě právních i vnitroresortních předpisů, zastupování ZKI před soudem v řízeních týkajících se rozhodnutí ZKI, rozhodování o přestupcích na úseku zeměměřictví.
Požadavky:
VŠ vzdělání - absolvent právnické fakulty v magisterském programu v oboru právo. Praxe v právní oblasti je vítána, není však podmínkou.
Znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, zákona č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí, základní orientace v právních předpisech EU.
Znalost práce s PC, MS Office, právní informační systémy.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
Platové rozpětí je v rámci 12. platové třídy od 22 500 Kč do 33 830 Kč, dle NV č. 304/2014 Sb., možnost osobního příplatku po zapracování.
Volné místo inspektor - právník zeměměřického a katastrálního inspektorátu v liberci pro lokalitu Liberec.