Stavbyvedoucí

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme hráče do našeho týmu, kde si na nic nehrajeme. Hovoří za nás činy.
Co od něj chceme:
-Praktik se zkušenostmi
-Dobré technické znalosti ve stavbách domů, zejména znalost principů stavební fyziky a statiky
-Umět vést a organizovat tým
-Oko pro detail a preciznost
Co mu nabídneme:
-Stabilní finanční a materiální zázemí
-Férové a vstřícné jednání
-Práci v pohodě a klidu
-Příjemný a vytříbený kolektiv
-Prémie dle výkonu firmy a zakázek nad rámec nabízeného platu
-Možnost dalšího rozvoje a sebevzdělávání
-Práci s nejmodernějším sw
-Práci v okolí České Lípy
-A běžné věci - telefon, auto,...
Co bude dělat:
- Vést a organizovat několik menších staveb najedou
- Řešit technické detaily nedokonalosti projektů
- Jednat s investory a IDT
- Zodpovídat za výkon řemeslníků a kvalitu provedených prací
Stavíme převážně technicky vyspělé nebo luxusní rodinné domy, kde je vždy třeba dbát na kvalitu a preciznost. A nejen to.
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Česká Lípa.