INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

  • Pohořelice

Pracovní místo ( INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt osobně, telefonicky nebo emailem.

Požadavky:
Vzdělání - minimálně středoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
PODMÍNKA - pokročilá znalost NJ, AJ nebo FJ
Znalost řešení zákaznických problémů - 8D Report, Ishikawa, 5Why
Praxe v automobilovém průmyslu nebo přímo na oddělení kvality v obdobné pozici minimálně 1 rok
Dobrou znalost MS Office
Flexibilita, samostatnost, spolehlivost, logické myšlení, komunikační schopnosti

Náplň práce:
Dohlíží na řešení zákaznických neshod, využívá nástrojů kvality (8D Report, řešení kořenové příčiny vady pomocí metodiky 5Why, spolupráce na FMEA procesu)
Připravuje kvalitativní dokumentaci pro projektové díly
Prezentuje první vzorky zákazníkovi
Spolupracuje na řešení otázek kvality ve výrobě
Spolupracuje při zákaznických auditech

Zaměstnanecké výhody:

Firemní prémie ve výši až 8% měsíčně, individuální prémie ve výši 1 400 Kč měsíčně, příspěvek na dojiždění ve výši 500 Kč měsíčně, příspěvek na udržování pracovních oděvů 200 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění až do výše 1 600 Kč měsíčně, 13. plat ve výši 15 000Kč vyplácený 2x ročně (2 x 7 500 Kč), Cafeterie (příspěvky na dovolenou, lázně, kulturní akce, kino a další) až do výše 8 000 Kč ročně, nadstandartní příplatky, týden dovolené navíc, placená volna nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování, pravidelné navyšování mezd, karérní růst, zvýhodněné tarify u společnosti Vodafone

Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice.
Volné místo inženýr zákaznické kvality pro lokalitu Pohořelice.