Lenka Činčurová

Číšníci a servírky

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob prvního kontaktu zamětnavatele: telefonicky nebo osobně (po-ne 14:00 - 15:00h.)
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Roudnice nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci a servírky

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Lenka Činčurová
Ulice: Havlíčkova 273
Město: Roudnice nad Labem
PSČ: 413 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Činčurová
E-mail: Lenka Činčurová
Telefon: +420 777 556 961

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lenka Činčurová