Finanční asistent / Financial Assistant - Junior s čínštinou (LemTech) Start-up

  • Střítež

Pracovní místo ( Finanční asistent / Financial Assistant - Junior s čínštinou (LemTech) Start-up ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte dobrou znalost čínského jazyka, ovládáte češtinu (výhodou je angličtina) a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl?

Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro fungování a zabezpečení zpracování finančních podkladů společnosti s následujícími činnostmi:
- Denní spolupráce s finančním oddělením mateřské firmy v Číně, s externí účetní firmou v ČR a auditorskými společnostmi
- překlady čeština / čínština (případně angličtina/ čínština) a naopak
- příprava pokladů k účetním závěrkám (majetek, pojištění apod.)
- samostatné a aktivní zabezpečení zpracování finančních podkladů
- administrativní práce
- reporting vedení společnosti
- podpora při řešení problémů.
Profil ideálního kandidáta:
- podmínkou je čínský jazyk úroveň B1-B2 a čeština (AJ velkou výhodou)
- znalost účtování
- požadujeme vzdělání SŠ-VŠ nejlépe ekonomického směru
- komunikační a prezentační dovednosti
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, inovativní a aktivní přístup, systémové a analytické myšlení, základy týmové práce, odolnost vůči stresu
- uživatelská znalost práce s PC - především MS Office (Word, Excel, Outlook)
- zájem se učit novým věcem
- ŘP skupiny B
- nástup: možný ihned.
Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis v ČJ, (AJ) a čínštině na email personal@lemtech.cz .
Volné místo finanční asistent / financial assistant - junior s čínštinou (lemtech) start-up pro lokalitu Střítež.