ARAKO spol. s r.o. LAKÝRNÍK

LAKÝRNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Koligová Pavlína, tel.: 553 694 105, strukturovaný životopis zašlete na e-mail: pavlina.koligova@arako.cz nebo na vera.ryskova@arako.cz.
SOU v oboru, praxe v oboru vítána.
Pracoviště Opava, nástup dle dohody.
Volné místo lakýrník pro lokalitu Opava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LAKÝRNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ARAKO spol. s r.o.
Ulice: Hviezdoslavova 2897
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavlína Koligová
E-mail: pavlina.koligova@arako.cz
Telefon: +420 553 694 105

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ARAKO spol. s r.o.