LAKÝRNÍK

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Koligová Pavlína, tel.: 553 694 105, strukturovaný životopis zašlete na e-mail: pavlina.koligovaatarako.cz nebo na vera.ryskovaatarako.cz.
SOU v oboru, praxe v oboru vítána.
Pracoviště Opava, nástup dle dohody.
Volné místo lakýrník pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

LAKÝRNÍK ZLÍN - 25 - 33 tis (příspěvek na UBYTKO) Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA. Jedná se o modernizované pracovní prostředí s více účelovými lakovacími komponentny. Hledámé PROFÍKA ale i ZKUŠENÉHO POMOCNÍKA, který umí lakovat. Náplň práce: - lakování plastových ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Lakýrník Z:26.10.2017.A:13.8.2018. Místo výkonu práce Fulnek. Naše požadavky: spolehlivost, pečlivost, zkušenosti s mokrým lakováním, praxe na lakovně výhodou. Nabízíme: nadstandartní mzdové ohodnocení v závislosti na vykonané práci. Příspěvek na stravování. ...
NORDIC STEEL s.r.o. Fulnek, Inzerováno před 3 dny

LAKÝRNÍK - LAKÝRNICE KO: p. Ing. Koudelka - tel: 553 794 413, p. Králová, e-mail: kralova@hssro.cz, info@hssro.cz. Vyučení v oboru, umět stříkat s pistolí (stříkací box). Jednosměnný provoz, mzda: 125,- Kč/hod. + prémie, nástup možný ihned. Volné místo lakýrník - ...
Hornoslezská společnost s.r.o. Opava, Inzerováno před 3 dny