PRACOVNÍK MONTÁŽE - ZÁMEČNÍK

  • Kamenný Újezd

Pracovní místo ( PRACOVNÍK MONTÁŽE - ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: montáž nerezových výrobků např. sestavování nerez.skříněk, neutrálních vitrín, práce na skružovačce a ohýbačce
Požadujeme: zručnost
Výhodou: praxe v zámečnictví, technické vzdělání, technická zručnost, orientace v tech.dokumentaci, práce s ručním elektr. a hydraul.nářadím, svářečský průkaz výhodou, spolehlivost, schopnost samostatně jednat, zodpovědnost, časová flexibilita
Nabízíme: Dlouhodobou spolupráci, zaškolení, závod. strav., bonusy, firemní akce
Kontakt: mailem nebo telef. 7:00-15:30
Volné místo pracovník montáže - zámečník pro lokalitu Kamenný Újezd.