Pracovník fyzické strahy - strážný/á

  • Kladno

Pracovní místo ( Pracovník fyzické strahy - strážný/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné

Náplň práce:
- činnost ostrahy ve stanoveném objektu
- obsluha kamerové techniky
- správa klíčového a čipového (přístupové karty) hospodářství
- kontrola a dohled nad zabezpečovacími systémy, kontrola návštěv, spolupráce s vedením centra (objektu) a dodavateli
- reakce na operativní požadavky zákazníka/nájemce objektu

Požadujeme:
- praxe na pozici strážný
- čistý trestní rejstřík
- znalost obsluhy bezpečnostních technologií - EZS, CCTV, EPS výhodou
- osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný - výhodou (případně zajistíme)
- základní znalosti obsluhy a práce na PC
- příjemné vystupovaní, spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
- práce na HPP/DPP - dle preferencí
- práce ve směnném provozu (krátký/dlouhý týden)
- zajímavé finanční ohodnocení
- stabilní pracovní místo v příjemném kolektivu
- možnost nástupu ihned
- pravidelné školení
- individuální pracovní doba v případě brigády

V případě zájmu nás kontaktujte Po - Pá 8:00 - 17:00hod. na tel.: 728 549 159.
Volné místo pracovník fyzické strahy - strážný/á pro lokalitu Kladno.