SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - VEDOUCÍ OKRSKU

  • Liberec

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - VEDOUCÍ OKRSKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr: smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Nástup: 1. 5. 2018 (po dohodě možno i dříve)
Režim práce: jednosměnný provoz, 40h/týden
Platové zařazení: platová třída 10, platový stupeň dle dosažené praxe, příplatek za vedení, možnost osobního ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Požadavky na pracovní pozici:
- vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. (§110)
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- praxe v oboru - min. 5 let
- zkušenosti s vedením většího kolektivu zaměstnanců - min. 5 let
- znalost problematiky sociální práce, zkušenosti s cílovou skupinou seniorů a tělesně postižených, orientace v sociální oblasti
- odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
- dobré komunikační schopnosti, flexibilita, loajálnost
- předpoklady pro týmovou práci
- dobrá znalost práce na PC
- ŘP skupiny B (aktivní řidič/ka)
- znalost regionu výhodou
Přihlášky do výběrového řízení s požadovanými dokumenty doručit v zalepené obálce s označením Výběrové řízení - sociální pracovník nejpozději do 19. 2. 2018 na adresu Centrum zdravotní a sociální péče Liberec, Krejčího 1172/3, 46006 Liberec 6.
Obsah přihlášky:
- životopis s uvedením kontaktních údajů, předchozí praxe, odborných znalostí a dovedností
- motivační dopis
- kopie dokladu o nejvyšším dokončeném vzdělání
- kopie výpisu z trestního rejstříku (ne starší než 1 měsíc)
- souhlas se zpracováním osobních údajů
Volné místo sociální pracovnice/sociální pracovník - vedoucí okrsku pro lokalitu Liberec.