programátor v C pro embedded systémy

  • Brno

Pracovní místo ( programátor v C pro embedded systémy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílat na e-mail: stepankova@vytopna.com
Místo výkonu práce: Brno, Starobrněnská 12
Požadavky:
VŠ vzdělání v oboru IT, programování v jazyce C (min. 2 roky praxe), zkušenost s programováním embedded systémů a testováním v jazyce C, zkušenosti s nastavováním mikrokontrolerů, periferií a protokolů, zkušenosti s vývojem pro Linux v jazyce C, zkušenosti s konfigurací Linuxu pro konkrétní HW, pokročilá znalost v elektronice, aktivní anglický jazyk na vysoké úrovni.
Nabízíme:
4 týdny dovolené, smlouvu na HPP, příspěvek na stravování, příspěvek na sport
Náplň práce:
programováním SW, spolupráce na vývoji SW a HW, spolupráce s SW a HW Developerem
Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou
Volné místo programátor v c pro embedded systémy pro lokalitu Brno.