Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

RECEPČNÍ, PULT PCO

Pracovní místo ( RECEPČNÍ, PULT PCO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: vstup a evidence návštěv, poskytování informací, práce na PC.
Požadujeme: znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost.
Nabízíme fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou, ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

operátor, ruční balič Co bude Vaším úkolem? - kontrolovat správnost, kvalitu a čistotu textilu, obuvi a módních doplňků - vybalit a zabalit zboží dle stanovených postupů - odbavovat kontejnerové zásilky v souladu se skladovými procesy - pracovat s ručním scannerem ...
FIEGE s.r.o. Lovosice, Inzerováno před 4 dny

RECEPČNÍ V HOTELU Nástup od 20.00 hod. do 06.00 druhého dne. Není potřebné provádění administrativní práce. Zajištění pouze kontroly hotelu v tomto časovém termínu. Vhodné i pro důchodce. hotel.jezirko@volny.cz Volné místo recepční v hotelu pro lokalitu Liberec.
František Vozka Liberec, Inzerováno před 4 dny

Recepční v ordinaci praktického lékaře Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, komunikační dovednosti, samostatnost. Náplní práce je práce s kartotékou, administrativní činnost. První kontakt pouze emailem - zaslání životopisu. Volné místo recepční v ordinaci ...
MUDr. Ladislav Hodeček Nový Bor, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit