Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

RECEPČNÍ, PULT PCO

Pracovní místo ( RECEPČNÍ, PULT PCO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: vstup a evidence návštěv, poskytování informací, práce na PC.
Požadujeme: znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost.
Nabízíme fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou, ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Recepční/HR administrátor/ka Pro výrobní non automotive společnost v klášterecké průmyslové zóně obsazujeme podporu HR teamu RECEPČNÍ ! Vaší náplní práce bude především: *Zodpovědnost za chod recepce *Spolupráce na náborových a vzdělávacích aktivitách ve ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

RECEPČNÍ + HR ASISTENT/ KRUPKA/ 26 000 Kč Umíte výborně anglicky a hledáte zajímavou a nestereotypní práci? Pojďte k nám do Krupky jako recepční/ HR asistent! Náplň práce: * administrativní podpora top managementu * vyřizování příchozí a odchozí pošty, obsluha telefonní ústředny * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

pracovník obchodního provozu - recepční tenisová hala Pracovní doba: 12 hod. směny, dlouhý, krátký týden. Plat: 17 640 Kč + osobní ohodnocení. Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené Volné místo pracovník obchodního provozu - recepční tenisová hala pro lokalitu Česká Lípa.
Sport Česká Lípa, příspěvková organizace Česká Lípa, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit