XAVEROV, a.s.

OŠETŘOVATEL/KA DRŮBEŽE

Odeslat

Pracovní náplň
Krmení a třídění drůbeže, naskladňování 1 den. kuřat, po 20 týdnech vyskladňování drůbeže. Prac. doba 6 dnů v týdnu. Prac. doba: 6:00 - 13:00 - všední dny, 6:00 - 14:00 - sobota nebo neděle. Naturalie, stravenky, příspěvek na důch. poj., zaplacená zdrav. péče 2000,-Kč/rok.
Volné místo ošetřovatel/ka drůbeže pro lokalitu Uherský Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OŠETŘOVATEL/KA DRŮBEŽE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: XAVEROV, a.s.
Město: Uherský Brod
PSČ: 687 34

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Šedivcová
E-mail: Jitka Šedivcová
Telefon: +420 724 414 075

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: XAVEROV, a.s.