VÝROBNĚ VÝVOJOVÝ TECHNIK/ČKA

  • Nová Paka

Pracovní místo ( VÝROBNĚ VÝVOJOVÝ TECHNIK/ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Koho hledáme?
•spolehlivého kolegu/kolegyni do 1směnného provozu, který disponuje výbornými manuálními dovednostmi, zručností a technickým myšlením
•nového kolegu, který má chuť podílet se na výrobě unikátních komponent v oblasti aerospace, medical a vláknové optiky (vláknové hermetické průchodky apod.), láká jej zdokonalování a částečný vývoj interních výrobních procesů a bavila by jej výpomoc s obsluhou měřících, kontrolních a výrobních zařízení (X-Ray, SEM, DISCO, PVD, elektronový mikroskop)
Co nabízíme?
•nástupní smluvní mzdu od 22000 Kč měsíčně, po zaškolení navýšení dle schopností
•práci v 1směnném provozu v malém kolektivu s dobrými mezilidskými vztahy
•po zaškolení nadstandardní ohodnocení práce přesčas (300Kč/hod.)
•pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
•pomoc s ubytováním, čisté pracovní prostředí, kompletní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení úkolů
•špičkové technické vybavení, různorodou pracovní náplň v rámci interních procesů
•širokou škálu dalších benefitů a odměn
Co požadujeme?
•manuálně motorickou zručnost, chuť zdokonalovat a optimalizovat procesy
•technické myšlení, aktivní zájem o techniku a orientaci v technické dokumentaci (oceníme vzdělání technického směru)
•aktivní přístup
•svědomitost a pečlivost
Volné místo výrobně vývojový technik/čka pro lokalitu Nová Paka.