Detektiv v obchodě (v obchodním domě)

Pracovní místo ( Detektiv v obchodě (v obchodním domě) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Volné místo pro detektiv v obchodě (v obchodním domě) lokalitu Lanškroun.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup
Právo, justice a legislativa

Další volná místa

Nákupčí, obchodník První kontakt: Musil Viktor, tel.: 774 928 809, e-mail: job@maxihit.cz, osobně: pouze po předchozí domluvě. Požadavky: Znalost zboží z oboru drogerie, domácí potřeby, textil. Znalost Vietnamského jazyka velkou výhodou na úrovni rodilý mluvčí - ...
MAXIHIT s.r.o. Kolín, Inzerováno včera

DĚLNÍK, DĚLNICE - OPERÁTOR, OPERÁTORKA ve strojírenství Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Hrubá mzda od 145,50 Kč do 196,80 Kč/hod. Náplň práce: práce v kovovýrobě, ve výrobě drátěného programu. Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, přesnost, manuální zručnost; ...
Gondella CZ s.r.o. Říkov, Inzerováno včera

KONSTRUKTÉR/-KA - AutoCAD DESIGNÉR/-KA Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Náplň práce: pracovník bude tvořit v programu AutoCAD 3D sestavy z jednotlivých komponentů vyráběných závodem dle požadavků obchodního oddělení pro vizualizaci tvarů a pochopení funkce ...