REFERENT/REFERENTKA SPRÁVY MAJETKU SOUDU

  • Brno

Pracovní místo ( REFERENT/REFERENTKA SPRÁVY MAJETKU SOUDU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nejvyšší správní soud hledá kandidáty/kandidátky na pozici
Požadavky:
středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
znalost evidence a inventarizace majetku a zásob, ovládání elektronického ekonomického systému IRES výhodou
praxe v oboru min 3 roky, vítána praxe ve státní správě
velmi dobrá znalost práce s PC (MS Windows, Excel, internet)
znalost zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích a vyhlášky č. 62/2001 Sb., o hospodaření organizačních složek státu a státních organizací s majetkem státu
znalost vyhlášky 410/2009 Sb., kterou se provádějí některá utanovení zákona 563/1991 Sb., o účetnictví, pro některé vybrané účetní jednotky
znalost zadávání veřejných zakázek malého rozsahu
spolehlivost, schopnost systematické a samostatné práce, pečlivost
ochota dále se vzdělávat
Náplň práce:
zajišťování materiálně technického zásobování soudu a poskytování technických služeb včetně sestavování plánů na čerpání finančních prostředků z rozpočtu
příprava, zadávání, provádění a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu včetně jejich předepsané dokumentace
komplexní správa majetku a evidence v elektronickém ekonomickém systému IRES
provádění inventarizace majetku a zásob
zajišťování kontroly úklidu
zajišťování komplexní bytové a ubytovací agendy
Nabízíme:
Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, poukázky, pružná pracovní doba, příspěvky, aj.)
Možnost nástupu ihned anebo po dohodě
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s