Pokrývačství, klempířství - Šmíd, s.r.o.

POKRÝVAČ - KLEMPÍŘ - TESAŘ - POMOCNÉ PRÁCE

Odeslat

Pracovní náplň
Pokrývač/klempíř/tesař/pomocné práce
POŽADUJEME: vyučení nebo dlouholetá praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B
Kontakt: p. Šmíd, tel.: 603 511 522, e-mail: pokryvacstvi.smid@centrum.cz
Volné místo pokrývač - klempíř - tesař - pomocné práce pro lokalitu Klatovy.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKRÝVAČ - KLEMPÍŘ - TESAŘ - POMOCNÉ PRÁCE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Pokrývačství, klempířství - Šmíd, s.r.o.
Ulice: 114
Město: Klatovy
PSČ: 339 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karel Šmíd
Telefon: +420 603 511 522

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pokrývačství, klempířství - Šmíd, s.r.o.