techmický nákupčí

  • Hrádek

Pracovní místo ( techmický nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrádek u Rokycan
Náplň práce: zajištění hladce fungující spolupráce s dodavateli, hledání nových možností obchodní spolupráce, zadávání zakázek do systému
Požadujeme: vzdělání min. úplné střední odborné s maturitou, technického směru, zkušenosti z obdobné pozice, znalost AJ slovem i písmem, pokročilá znalost microsoft office
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 35.000,- Kč/měs., příspěvek na závodní stravování, inflační příplatek, příspěvek na penzijní pojištění, vzdělávání a školení v oboru, šlužební telefon
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Paleček Radek, tel.: 371 746 519, e-mail: prace@monteferro.cz (zasílejte strukturované životopisy v ČJ a AJ)
Volné místo techmický nákupčí pro lokalitu Hrádek.