Česká pojišťovna a.s. Obchodní poradci

Obchodní poradci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 1228
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: cpkarieraliberec@ceskapojistovna.cz

Co bude Vaší pracovní náplní:
- povedete obchodní jednání s klienty
- komunikujete s lidmi osobně či telefonicky
- poskytujete profesionální poradenství a uzavíráte s klienty pojistné smlouvy či jiné finanční produkty (penzijní spoření, hypotéky atd.)
- neustále se odborně vzděláváte a rozvíjíte

Co na Vás u nás čeká:
- fixní příjem + provize z uzavřených smluv, další složky odměn
- komplexní zaškolení formou odborných tréninků
- úzká spolupráce s manažerkou obchodního týmu v prvních měsících zaškolení
- příjemné prostředí a skvělý kolektiv

Co očekáme my od Vás:
- chuť komunikovat, mít pozitivní a profesionální přístup ke klientům
- zodpovědnost , aktivitu, samostatnost
- min. středoškolské vzdělání

Máte zájem se dozvědět více informací? Dejte nám o sobě vědět - pošlete nám svůj životopis , rádi Vás poznáme.
Volné místo obchodní poradci pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní poradci

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 1228
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Lada Velcová
E-mail: Mgr. Lada Velcová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.