Výrobní operátor/ka

  • Hulín

Pracovní místo ( Výrobní operátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: obsluha extruzní linky, uvedení stroje do chodu, navažování základního materiálu, kontrola extrudovaných výrobků, odpovídá za čištění a mazání strojního zařízení dle předepsaných pracovních postupů, udržuje pořádek u stroje v průběhu pracovní doby a při předání stroje, odpovídá za odklizení veškerého vyprodukovaného odpadu, zapisuje výrobní údaje na místo předepsané průvodkou výroby, provádí identifikaci výrobků, popř.označení celé palety s výrobky, ukládá dodané masterbatche do jejich skladu dle barevného rozlišení, má pravomoc vyřadit neshodné výrobky
- Požadavky: vyučení, práce ve třísměnném provozu
- Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, nástup možný ihhned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: eliska.odlozilova@parzlich.cz
Volné místo výrobní operátor/ka pro lokalitu Hulín.